Mobile logo

Društvene mreže linkovi

Tražilica

Program

PONEDJELJAK

DUBRAVKO
Mozaik

07:00 Vijesti Hrvatskog radija
10:00 Kratke vijesti - Realizacija (Tina Trivanović)
************************************************
10:30 Sport ponedjeljkom (Darko Pribanić)
12:00 Kratke vijesti (Tina Trivanović)
************************************************
MIHAELA

12:05 Mihaela
14:00 Kratke vijesti (Tina Trivanović)
************************************************
15:00 Tema dana R

16:00 Vijesti Radio Ogulina
17:00 Sport ponedjeljkom R
18:30 Glazba i epp
19:00 Retro abeceda
20:00 - 07:00 NOĆNI PROGRAM (Glazba)

UTORAK

DUBRAVKO
Mozaik

07:00 Vijesti Hr radija
07:30 najava
10:00 Kratke vijesti - Realizacija (Tina Trivanović)
*******************************************************
MIHAELA
Mozaik

11:00 Mihaela
12:00 Kratke vijesti (Tina Trivanović)
12:05 Mihaela
14:00 Kratke vijesti (Tina Trivanović)
*******************************************************
15:00 Tema dana

16:00 Vijesti Radio Ogulina
17:00 Tintilinič (R)
18:30 Glazba i epp
19:00 Retro abeceda
20:00 Sreća najveća
21:00 Naftalina

21:00 - 07:00 NOĆNI PROGRAM (Glazba)

SRIJEDA

DUBRAVKO
Mozaik

07:00 Vijesti Hr radija
07:30 najava
10:00 Kratke vijesti - Realizacija (Tina Trivanović)
***************************************************
MIHAELA
Mozaik

11:00 Mihaela
12:00 Kratke vijesti (Tina Trivanović)

14:00 kratke vijesti (Tina Trivanović)
***************************************************
15:00 Tema dana

16:00 Vijesti Radio Ogulina

17:00 Dobri ljudi (repriza) od nedjelje / Nismo vas zaboravili
18:30 Glazba i epp
19:00 Retro abeceda
20:00 Škatula za note

21:00 - 07:00 NOĆNI PROGRAM (Glazba)

ČETVRTAK

DUBRAVKO
Mozaik

07:00 Vijesti Hr radija
07:30 Najava
10:00 Kratke vijesti - Realizacija (Tina Trivanović)
************************************************
MIHAELA
Mozaik

11:00 Mihaela
12:00 Kratke vijesti (Tina Trivanović)

14:00 Kratke vijesti (Tina Trivanović)
*************************************************
15:00 Tema dana


16:00 Vijesti Radio Ogulina
17:00 Manjine su naše bogastvo
18:30 Glazba i epp
19:00 Retro abeceda
20:00 CMC
21:00 - 07:00 NOĆNI PROGRAM (Glazba)

PETAK

DUBRAVKO
Mozaik

07:00 Vijesti Hr radija
07:30 najava
10:00 Kratke vijesti - Realizacija (Tina Trivanović)
***************************************************
MIHAELA
Mozaik

11:00 Mihaela
12:00 Kratke vijesti (Tina Trivanović)

14:00 Kratke vijesti(Tina Trivanović)
***************************************************
15:00 Obrazovanje je IN


16:00 Vijesti Radio Ogulina
17:00 Najava sporta za vikend
18:30 Glazba i epp
19:00 Retro abeceda
20:15 - 07:00 NOĆNI PROGRAM (Glazba)

SUBOTA

07:30 Najava
07:45 Info minuta, vrijeme, prognoza, struja, voda, HŽ,
08:20 Horoskop
08:30 Top dueti, mix remix, live time,klapska pisma,retro.3-4 pjesme
09:00 Mali telefonski oglasi
09:30 Tintilinić
10:00 Kratke vijesti
10:15 Stanje na cestama
11:00 Sreća najveća (R)
11:30 Glazba i epp
12:00 Vjerska
13:00 Glazba i epp
14:00 Naftalina (R)
15:00 Blok obavijesti
17:00 Manjine su naše bogatstvo - repriza
18:30 Inkubator
20:00 Mixtape

Realizacija - naizmjence ekipa I i ekipa II

NEDJELJA

08:00 - 08:05 Vijesti HR
08:05 Dobro jutro: Oguline
08:30 Servisne informacije
09:00 - 10:00 Oči u oči
10:00 - 10:05 Kratke servisne
10:15 Stanje na cestama
10:25 Blok obavijesti
10:30 - 11:30 Prijenos sv. mise
11:30 - 11:45 Glazba
11:45 - 11:50 Halo 192
12:00 - 12:30 Tjedna kronika
12:30 - 13:00 Glazba
13:00 - 14:00 Nismo vas zaboravili - povremeno
15:30 Oči u oči(R)
17:00 CMC (R)
19:00 Škatula za note R


Svake druge nedjelje - 13:00 Dobri ljudi

Jednom mjesečno - Sigurno u prometu petak 15:00 poslije teme dana, repriza nedjelja 18:00

Realizacija - naizmjence ekipa I i ekipa II

Veliki banner

1920 10801920x1080 pozadina